Kancelaria Adwokacka Tomasz JanikObsługa prawna gdynia


Polskie prawodawstwo udostępnia obywatelowi szereg możliwości, jeśli chodzi o ochronę jego dóbr oraz dobrego imienia. Wszelkie próby oczerniania i przedstawiania nieprawdziwych informacji w mediach i środkach masowego przekazu mogą stać się podstawą do wytoczenia procesu cywilnego, w którym poszkodowany może domagać się zadośćuczynienia w postaci wypłaty odszkodowania finansowego lub też oficjalnych przeprosin. 

W tego rodzaju sytuacji z pewnością przyda się odpowiednia obsługa prawna. W Gdyni funkcjonuje kancelaria, której pracownicy specjalizują się między innymi w prawie cywilnym. Bazując na wiedzy własnej oraz wieloletniemu doświadczeniu, mogą podjąć się przeprowadzenia wszelkich czynności, od przygotowania wniosku aż do reprezentowania swojego klienta na sali sądowej. Wspomniana kancelaria ogłasza się na stronie internetowej tomasz-janik.pl.

Decyzja o skorzystaniu ze wsparcia prawnego pozwala na uzyskanie oczekiwanego rezultatu rozprawy, poświadczonego przez prawomocny wyrok, któremu oskarżony musi się podporządkować. Jest to dla poszkodowanego duża satysfakcja oraz nierzadko także zastrzyk dodatkowych funduszy, choć wiele osób, które decydują się założyć w sądzie sprawę o zniesławienie, często żąda jako zadośćuczynienia wpłaty nie dla siebie, a na przykład obligując pozwanego do zasilenia kasy organizacji porządku publicznego lub ośrodka zajmującego się wychowaniem i opieką nad dziećmi albo zwierzętami. W takim przypadku korzystna decyzja sędziego to dla poszkodowanego tylko i wyłącznie osobiste zadowolenie, bez korzyści finansowych.

Obrona dobrego imienia w sądzie to obecnie nie tylko domena osób znanych, polityków i celebrytów, którzy w ten sposób dodatkowo chcą zwrócić uwagę na swoją osobę. Obecnie coraz częściej także osoby prywatne decydują się na ten krok. Ich procesy nie są tak szeroko przedstawiane i komentowane, jak w sytuacji, gdy bohaterami są ludzie powszechnie rozpoznawalni, jednak w wielu regionach kraju zajmują spory odsetek spraw rozpatrywanych przez lokalne sądy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://tomasz-janik.pl/
Dodano: 2021-09-10
Telefon: 609 609 717
Miejscowość: Gdynia
Adres: Starowiejska 58
Kod pocztowy: 81-356

Źródła:
https://tomasz-janik.pl/zakres-uslug/obsluga-prawna-firm-gdynia/Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
- Jastrzębia Góra
Gamar sp. z o.o. s.k.
- Pelplin
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Gdańsk