bioArcus Sp. z o.oFiltr węglowy powietrza


Misją rekomendowanej firmy ze stolicy jest dbanie o środowisko naturalne. Pomaga ona przedsiębiorcom w neutralizacji szkodliwych substancji i zapachów, które mogą unosić się na terenie zakładów pracy. Najczęściej są to pozostałości po procesie produkcyjnym, np. w przedsiębiorstwach chemicznych czy przetwórczych, ale nie tylko. Wśród klientów są takie korporacje jak:

  • Orlen,
  • Tymbark,
  • Nestle,
  • Tchibo.

Firma specjalizuje się w neutralizacji i biodegradacji. Proponuje klientom innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jeśli kogoś interesuje filtr węglowy powietrza, powinien zajrzeć na stronę bioarcus.pl.

Tego typu produkty są wykorzystywane między innymi przy oczyszczaniu studzienek rewizyjnych. Sprawdzają się także w przepompowniach. Najważniejszy w takich filtrach jest węgiel aktywny, który dzięki swojej strukturze i specjalnemu impregnatowi absorbuje zapachy i zanieczyszczenia.

Każdy klient zainteresowany ofertą powinien zadzwonić lub napisać e-mail, podając swoje oczekiwania. Firmowi konsultanci odpowiadają zazwyczaj w ciągu 24-48 godzin. Warto zapisać się także do newslettera. Dzięki temu na podany adres poczty elektronicznej będą wysyłane informacje o nowościach i akcjach promocyjnych.

Kontrahenci mogą zamówić między innymi:

  • bariery antyodorowe,
  • usługi dezynfekcji pomieszczeń, np. skażonych Covid-19,
  • preparaty pomocne w procesie biodegradacji odpadów,
  • urządzenia do produkcji tzw. mokrej mgły.

Pracownicy przedsiębiorstwa mają wieloletnie doświadczenie w dezodoryzacji i biodegradacji odpadów. Najpierw przeprowadzają wizję lokalną, wykonując wstępne pomiary zanieczyszczeń odorowych oraz ściekowych. Określają ich wielkość, zasięg i przyczynę. Po dokładnej analizie otrzymanych wyników badań zawsze są w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie.

W ofercie są także usługi, takie jak serwisowanie, konserwacja i naprawy instalacji odorowych. W firmowym sklepie nie mogło też zabraknąć produktów dla klientów indywidualnych, to np. łatwe w użyciu tabletki do czyszczenia szamba. Dostępne są małe i duże opakowania oraz wielofunkcyjne zestawy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://bioarcus.pl
Dodano: 2021-08-04
Telefon: 22 654 05 75
Miejscowość: Warszawa
Adres: Białostocka 22
Kod pocztowy: 03-741

Źródła:
https://bioarcus.pl/filtry-weglowe-i-chemiczne/Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna