Baltic- Trade PaliwaOlej napędowy cena hurtowa | Baltic- Trade Paliwa


Firma Baltic-Trade zajmuje się sprzedażą paliwa. Współpracuje ze sprawdzonym dystrybutorami, wśród których znajduje się na przykład Orlen. Klientom zapewnia szeroki wybór wysokiej jakości surowców. W ofercie można znaleźć AdBlue, olej napędowy i opałowy oraz benzynę bezołowiową. Przedsiębiorstwo obsługuje inne podmioty gospodarcze, w tym zakłady przemysłowe, stacje paliw oraz firmy wykorzystujące na co dzień duże ilości ropy naftowej. Prowadzi swoje własne stacje benzynowe na terenie Trójmiasta. Można na nich zakupić akcesoria dla kierowców oraz skorzystać z oferty gastronomicznej.

W ofercie stacji znajdują się artykuły takie jak linki do holowania, płyny eksploatacyjne, kanistry, kable rozruchowe, gąbki i wiele innych produktów. Są one dostępne w niezwykle przystępnych cenach. Stacje są czynne w godzinach dogodnych dla klientów, w tym również w weekendy.

Przedsiębiorstwo jest w stanie zapewnić odbiorcom wysoką jakość obsługi dzięki temu, że zatrudnia jedynie osoby mające wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i dowozu paliwa. Dotyczy to również załatwiania wszelkich formalności związanych ze sprzedażą. Klienci mogą skorzystać z możliwości odroczenia spłaty, a sama transakcja może zostać opłacona za pomocą gotówki lub przelewem. Każdy kierowca jest traktowany indywidualnie. Olej napędowy w cenie hurtowej jest dostępny już dla zamówień od 1000 litrów.

Na uwagę zasługuje również niemal ekspresowa realizacja zamówień. W przypadku większości z nich dostawa paliwa jest przeprowadzana już w przeciągu jednej doby. Firma dysponuje profesjonalną flotą, w której znajdują się cysterny o pojemności ponad 30 tysięcy litrów. Do wyboru są również mniejsze pojazdy, które są w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Wszystkie z nich są wyposażone w urządzenia wydawcze o kompensacji objętości dla 15 stopni Celsjusza i temperatury rzeczywistej. Mają one odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich legalność. Przedsiębiorstwo zapewnia dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności związanych ze sprzedażą paliwa, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się o wypełnianie dokumentów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://baltictrade.com.pl
Dodano: 2021-08-12
Telefon: 587430091
Miejscowość: Tuchom
Adres: Gdyńska 38
Kod pocztowy: 80-209

Źródła:
https://baltictrade.com.pl/hurt.phpPodobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
- Jastrzębia Góra
Gamar sp. z o.o. s.k.
- Pelplin
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Gdańsk