P.A. Detailing Wojciech Budakhttps://www.projectautodetailing.pl/ - Korekta lakieru katowice


Zakupując pojazd z drugiej ręki, często podczas przeprowadzania transakcji nie zauważa się drobnych mikrouszkodzeń na karoserii. Ich widoczność zwiększa się podczas słonecznych dni, kiedy światło odbija się od lakieru i uwypukla wszelkie niedoskonałości. Obecność takich ubytków to wynik oddziaływania rozmaitych czynników, takich, jak:

  • wysoka lub niska temperatura otoczenia,
  • zanieczyszczenia drogowe, jak kurz, fragmenty żwiru i piasku, 
  • sól w zimie,
  • fizyczne zarysowania spowodowane nieostrożną jazdą.

Powodem powstania mikro pęknięć powłoki lakieru jest także jego nieodpowiednia pielęgnacja. Poleca się po każdorazowym myciu pojazdu na myjni zastosować odpowiedni program zabezpieczający powłokę karoserii. Taki produkt należy użyć również podczas czyszczenia wykonywanego na przydomowym podjeździe. Dodatkowo warto znaleźć w swojej okolicy wykonawcę, dla którego nie stanowi problemu korekta lakieru. W Katowicach usługi tego typu świadczy firma  Project Auto Detailing - Akredytowane Studio Aplikacji Powłok Ceramicznych. 

Wspomniany realizator zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Jego pracownicy podejmą się prac mających na celu poprawę stanu kondycji lakieru oraz jego zabezpieczenie bez względu na to, jaki jest rocznik pojazdu. Do proponowanych świadczeń należy wspomniana wcześniej korekta nadwozia, uzupełnienie ubytków, oczyszczanie z zanieczyszczeń (w tym tych, gdzie brud zdążył wniknąć głęboko w strukturę lakieru) oraz polerowanie. 

Oprócz nadania nowego blasku karoserii, osoby zajmujące się realizacją zamówień mogą podjąć się także pracy nad wnętrzem samochodu. W tym zakresie można zamówić między innymi pranie tapicerki, co przy zakupie samochodu z rynku wtórnego jest warte przeprowadzenia w pierwszej kolejności, szczególnie jeśli poprzedni właściciel był palaczem. Istnieje możliwość wyczyszczenia tapicerki materiałowej oraz skórzanej. Dokładny zakres świadczeń oraz cena za poszczególne usługi zostały opisane na stronie realizatora, w zakładce Cennik.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.projectautodetailing.pl/
Dodano: 2021-07-30
Telefon:
Miejscowość: Jaworzno
Adres: Władysława Broniewskiego 7
Kod pocztowy: 43-600

Źródła:
https://www.projectautodetailing.pl/korekta-lakieruAutor: Marika WilkPodobne Firmy

alkomaty-sklep.eu
- Rydułtowy
MITO Lighting Piotr Kuźniak - zyrandole24.pl
- Częstochowa
Dawid Pikuła Cartrans
- Dąbrowa Górnicza