megadrive.com.plmegadrive.com.pl | Siłowniki śrubowe


Praca osób, które świadczą usługi jako pomoc drogowa, to często spore trudności w doprowadzeniu uszkodzonego pojazdu na miejsce bezpiecznego postoju lub plac przed warsztatem mechanika. Do logistyki auta nierzadko potrzebne są odpowiednie lawety z wyciągiem, który jest w stanie przetransportować pojazd na konstrukcję. W przypadku aut osobowych o niewielkich rozmiarach oraz wadze wahającej się w granicach do dwóch ton stosuje się standardowy wyciąg, jednak w sytuacji, gdy uszkodzony samochód to na przykład ciężarówka lub pojazd komunikacji zbiorowej, takie rozwiązanie nie wystarczy. 

Dlatego też coraz większa liczba przedsiębiorców, którzy świadczą usługi jako wsparcie techniczne i transport aut po wypadku lub z usterkami uniemożliwiającymi dalszą jazdę, stawia na wyciągniki zaopatrzone  w siłowniki śrubowe. Taka opcja pozwala na podniesienie konstrukcji pojazdu o wadze ponad 25 ton. Taka siła świetnie sprawdzi się w przypadku problemów z autobusem lub samochodem dostawczym wiozącym ładunek. Częstotliwość użycia wzmocnionego w ten sposób wyciągu wzrasta w okresie jesienno - zimowym, kiedy ilość kolizji i wypadków drogowych spowodowanych niekorzystnymi warunkami pogodowymi drastycznie wzrasta, a auta uczestniczące w takich zdarzeniach często wymagają wyciągnięcia ich z zasypanego śniegiem lub błotem pobocza. 

Aby mieć pewność, że wyciąg nie zawiedzie (w końcu od jego skuteczności oraz mocy może zależeć nawet czyjeś życie i zdrowie), warto zamawiać siłowniki u sprawdzonego dostawcy. Swoje usługi w tym zakresie poleca firma MegaDrive Sp. z o.o. z Wielunia. To działający od lat na polskim rynku producent, który wyrobił sobie przez ten czas markę rzetelnego i wartego polecenia realizatora zleceń. 

Wspomniane siłowniki można zamontować na każdym rodzaju lawety, tym samym zwiększając jej moc przerobową i efektywność. Samo rozwiązanie nie należy do kosztownych, a dokonując analizy jego przydatności i zestawiając ją z ceną za sam element oraz jego przytwierdzenie do danej konstrukcji, okazuje się, że taki zakup jest dobrze przemyślaną inwestycją.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://megadrive.com.pl/
Dodano: 2021-07-10
Telefon: +48 885 884 854
Miejscowość: Wieluń
Adres: Różana 3
Kod pocztowy: 98-300

Źródła:
https://megadrive.com.pl/silowniki-srubowe,47,pl.htmlPodobne Firmy

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk
- Łódź
AUTOMARZEŃ24 SP Z O O
- Konstantynów Łódzki
Agromika Michał Kiciński
- Bedlno