WTD sp. z o.o.Przeciski sterowane Wrocław


Aby zwiększyć atrakcyjność danej działki oraz podnieść jej cenę rynkową, warto przeprowadzić na jej terenie niezbędne prace. Podstawą jest uzbrojenie terenu w media - gaz, prąd, wodę oraz podłączenie odpływu kanalizacji lub też zastosowanie innego rozwiązania miejscowego.

Niestety, nierzadko zdarza się, że przeznaczona na sprzedaż działka sąsiaduje z przestrzeniami nieuzbrojonymi, a poprowadzenie instalacji jest wtedy znacząco utrudnione. Warto pamiętać, że koszt przeciągnięcia systemu doprowadzającego media rośnie z każdym dodatkowym fragmentem rury łączącej, dlatego należy się postarać, by rozdzielnia była zlokalizowana w jak najkrótszej odległości od miejsca docelowego. Może to też oznaczać, że przewody muszą być pociągnięte do działki znajdującej się nie obok, ale po drugiej stronie przebiegającej w pobliżu drogi dojazdowej. 

Rodzi to dosyć poważne problemy prawno - organizacyjne. Przede wszystkim należy upewnić się, kto jest właścicielem przejazdu i postarać się u niego o zgodę na poprowadzenie instalacji. Następnie trzeba dobrze przemyśleć sposób pociągnięcia wszelkich rur i kabli. W większości przypadków, gdy dana trasa przejazdu jest często użytkowana, nie ma mowy o postawieniu blokady na czas prac potrzebnych do wykopania studzienek i ulokowania w nich wszystkich niezbędnych przewodów. Na szczęście istnieje jeszcze rozwiązanie alternatywne w postaci poprowadzenia przewiertu o odpowiedniej średnicy pod powierzchnią drogi, nie niszcząc jej nawierzchni oraz umożliwiając swobodny przejazd okolicznym mieszkańcom.

Do przeprowadzania tego typu usługi doskonale przygotowana jest firma WTD sp. z o.o. Wykonuje kompleksowe przewierty hydrauliczne, w tym również przeciski niesterowane i sterowane na terenie Wrocławia i okolic. Jej pracownicy do codziennej pracy wykorzystują w pełni sprawny sprzęt o dużej mocy użytkowej, który można zastosować na różnych rodzajach gruntu. Skorzystanie z oferty wspomnianego realizatora jest dużo szybszą i bardziej wydajną opcją, niż samodzielne prace polegające na wykopaniu rynny i puszczeniu w niej przewodów drogą naziemną.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://wtd-przewierty.pl
Dodano: 2021-06-01
Telefon: 601 57 55 56
Miejscowość: Wrocław
Adres: Walońska 7
Kod pocztowy: 50-413

Źródła:
http://wtd-przewierty.pl/oferta/Podobne Firmy

EKO Woda Filtracja Sp. z o.o.
- Wrocław
BAUDOM
- Wrocław
Perla Negra
- Ożarów Mazowiecki