Toyota Professional BońkowscyToyota poznań używane - Toyota Professional Bońkowscy - Serwis i salon Toyota Poznań


Kupno używanego samochodu to inwestycja, która znacznie bardziej się opłaca pod kątem finansowym, niż nabycie nowego pojazdu prosto z salonu. Wybierając komis lub punk sprzedaży aut z drugiej ręki, warto tylko upewnić się, czy nowy nabytek przed sprzedażą przeszedł wszystkie niezbędne testy i jest w pełni sprawny technicznie.

Taką gwarancję daje firma Toyota Professional Bońkowscy, która od lat z powodzeniem zajmuje się dystrybucją samochodów nowych i używanych na polskim rynku. W jej ofercie można obecnie znaleźć wytwory nie tylko marek japońskich, ale także europejskich, co jest bardzo docenianą alternatywą dla wielu klientów, którzy preferują pojazdy niemieckich lub włoskich producentów, uznając je po prostu za bardziej trwałe oraz mniej awaryjne, niż propozycje dostawców z Azji.

Wspomniany serwis Toyoty w Poznaniu proponuje samochody używane lub po leasingowe. Każde auto przed wystawieniem go na listę sprzedażową przeszło kompleksowe badania techniczne, przeprowadzone przez kompetentnych oraz doświadczonych mechaników. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek anomalii lub nieprawidłowości wykonane zostały wszelkie prace naprawcze oraz wymieniono także wadliwe części. Jako zamienników użyto elementów nowych fabrycznie, dopasowanych do danego modelu samochodu, co gwarantuje, że usterka nie będzie już stanowić dla nowego właściciela problemu przez długi czas. 

Firma zaprasza do wirtualnego salonu samochodowego, gdzie klient może bez wychodzenia z domu zapoznać się z interesującymi go modelami pojazdów oraz poznać ich poszczególne parametry techniczne. To nowoczesna i atrakcyjna dla osób ceniących swój czas metoda, by znaleźć auto odpowiadające potrzebom rodziny lub też prowadzonej przez klienta działalności gospodarczej.

W strefie działań wspomnianego realizatora jest również profesjonalne blacharstwo i lakiernictwo. Pracownicy chętnie podejmują się przeprowadzania wszelkich napraw związanych z usunięciem skutków niefrasobliwego parkowania przy wysokich chodnikach lub też efektów stłuczki, a nawet poważnego wypadku komunikacyjnego. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://toyotaprofessionalbonkowscy.pl
Dodano: 2021-06-02
Telefon: 61 8962200
Miejscowość: Sady k. Poznania
Adres: Poznańska 10
Kod pocztowy: 62-080

Źródła:
https://toyotaprofessionalbonkowscy.pl/


Podobne Firmy

Pozamykaj.pl
- Leszno
Wolka 24 Hurt
- Wólka Kosowska
Orto Partner
- Murowana Goślina