HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAKSzelki treningowe - HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Podstawą podczas każdego spaceru z psem, poza smyczą, jest obroża. Jednak niektórzy właściciele rezygnują z niej i wybierają szelki, które, zdaniem wielu osób, są wygodniejsze i chronią przed urazami w razie silnego pociągnięcia. Zmniejszają także naciski wywierane na tchawice i są rekomendowane czworonogom uprawiającym psie sporty. Produkuje się je z wytrzymałych i łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych. Poszczególne modele znajdujące się na rynku różnią się od siebie przede wszystkim budową.

Szeroki wybór omawianych akcesoriów udostępniono na witrynie hubuform.pl. Jej właścicielem jest internetowy sklep sprzedający szelki treningowe oraz inne artykuły od najlepszych marek. Niwelują one podduszenie psa i zapobiegają powstawaniu bolesnych otarć. Dobrym pomysłem okaże się zakup modelu wyściełanego elastyczną i miękką gąbką. Niektórzy producenci tworzą także odblaskowe przeszycia zwiększające bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów. Szelki znajdujące się w tym sklepie wyposażono w stabilne mocowania oraz rączki, co ułatwia kontrolowanie pupila.

Są one zamawiane przez osoby uprawiające skijoring, dogtrekking oraz jogging wraz ze swoim psem. Chronią przed wyswobadzaniem się w trakcie ruchu, dzięki czemu ryzyko ucieczki jest równe zeru. Najpopularniejsze i jednocześnie najtańsze są modele step-in, nazywane spacerowymi. Charakteryzują się obecnością pasów zapinanych na łopatkach. Część producentów proponuje modele w wersji bezuciskowej zwiększające komfort noszenia.

Drugim rozwiązaniem wartym uwagi są szelki guard dedykowane psom większych rozmiarów, takich jak owczarki niemieckie czy dobermany. Posiadają one dwa dystansujące paski umieszczone na dole i duże, co chroni przed wpijaniem się niektórych elementów w pachy. Produkty te cenione są za uniwersalność, ponieważ znajdują zastosowanie nie tylko w trakcie uprawiania sportu, ale też na co dzień, na spacerach. Część modeli nadaje się do jazdy samochodem, a to ze względu na specjalne wpinki przeznaczone do pasów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://hubuform.pl/
Dodano: 2021-04-14
Telefon: 721-240-257
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pelikanów 31/33
Kod pocztowy: 02-843

Źródła:
https://hubuform.pl/pl/p/Szelki-treningowe-Easy-walk-Warsaw-Dog/889Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna