AirFresh Sp. z o.o.Choinka zapachowa do auta • Airfresh Artur Piotrowki


Oferta sklepu internetowego, którego właścicielem jest Airfresh Artur Piotrowski z Kielc, to atrakcyjna opcja umożliwiająca skorzystanie z naprawdę wielu korzyści zarówno dla klienta prywatnego, jak i przedstawiciela jakiegokolwiek przedsiębiorstwa. 

Przedstawiona tam propozycja zawiera zróżnicowane pod kątem kształtu, wielkości, a nawet materiału wytwórczego modele zawieszek i choinek zapachowych. Są one dostępne także w dużej liczbie wariantów zapachowych, więc łatwo jest wybrać produkt o aromacie najbardziej odpowiadającym przyszłemu użytkownikowi. 

Dla prywatnych kierowców taka choinka zapachowa do auta to przydatny gadżet, który skutecznie pomoże usunąć z kabiny nieprzyjemne wonie. Jest to szczególnie istotne podczas wielogodzinnych podróży, kiedy to zapach paliwa, smarów czy też innych uczestników jazdy może okazać się zbyt intensywny, a przez to irytujący. 

Dostawca zapewnia, że proponowany asortyment emituje aromat o odpowiednim stężeniu, niepowodujący u większości osób takich niechcianych objawów, jak bóle głowy czy nudności. Jest on delikatny i wyważony, a jednocześnie pomaga utrzymać koncentrację podczas trasy.  Dzięki dołączonemu systemowi mocującemu taką zawieszkę można bez problemu przyczepić na lusterku czy w innym miejscu w samochodzie. Aby zintensyfikować zapach, często taka choinka lub inny wybrany kształt jest umiejscawiany w pobliżu nawiewu klimatyzacji. Ruch powietrza wydobywający się z kratek podczas chłodzenia albo ogrzewania skutecznie rozprowadza woń odświeżacza po całym pojeździe. 

Przedsiębiorcy natomiast mogą z powodzeniem wykorzystać taką zawieszkę jako atrakcyjny i przyciągający uwagę element reklamowy. Wspomniany dostawca proponuje bowiem wersję zawieszek w formacie spersonalizowanym. Można zamówić produkt o wybranym kształcie i aromacie zawierający grafikę lub logotyp konkretnej marki czy usługi. 

Jest to świetna opcja, by tanim kosztem przygotować materiały promocyjne lub różnego rodzaju gratisy dla klientów. Z powyższej oferty mogą skorzystać przedstawiciele wielu branż, nie tylko motoryzacyjnej.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://airfresh.pl/
Dodano: 2021-03-31
Telefon: 535140030
Miejscowość: Kielce
Adres: Olszewskiego 36
Kod pocztowy: 25--66

Źródła:
https://airfresh.pl/oferta/zawieszki-zapachowe-z-grafika-klientaAutor: Marika Wilk


Podobne Firmy

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga
- Końskie
Skypack Maszyny Pakujące
- Kielce
TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAK
- Kielce