ARTFOL Sp. z o. o. s.k.Producent folii stretch | ARTFOL Sp. z o. o. s.k.


Firma Artfol zaczęła swoją działalność od produkcji worków foliowych. Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim poszerzało swój asortyment i obecnie oferuje mnóstwo innych wyrobów, współpracując z właścicielami małych i dużych firm z różnych regionów kraju. Do wyboru są klasyczne worki na śmieci oraz celofanowe lub wykonane z pianki polietylenowej. Ponadto dziś firma ta znana jest również jako producent folii stretch.

Specjaliści od produkcji opakowań foliowych dysponują rozbudowaną infrastrukturą technologiczną, która pozwala im realizować zamówienia zarówno dla małych, jak i dużych klientów. Wieloletnie doświadczenie na rynku przekłada się na jakość oferowanych produktów, które sukcesywnie są ulepszane, aby sprostać oczekiwaniom współczesnego odbiorcy. Produkcja jest realizowana w sposób ekologiczny w celu zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko. Niebagatelne znaczenie w tej kwestii ma także staranna selekcja wykorzystywanych w procesach produkcyjnych surowców.

Producent folii stretch oferuje warianty:

  • ręczne – przeznaczone do zabezpieczania różnego rodzaju towarów na paletach,
  • maszynowe – stworzone z myślą o automatycznych owijarkach stosowanych w przemyśle,
  • jumbo – cechujące się wyjątkową elastycznością i wytrzymałością.

Zaplecze technologiczne firmy było projektowane we współpracy z wybitnymi inżynierami, dzięki czemu nie brakuje w nim innowacyjnych rozwiązań mających wpływ na komfort użytkowania proponowanych wyrobów. Nowatorski sprzęt umożliwia produkcję opakowań foliowych w różnych kształtach i rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Powyższa firma działa zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Unii Europejskiej. Współpracują z nią przedstawiciele rozmaitych branż, którzy w swojej codziennej działalności muszą dobrze zaplanować transport, aby towar mógł dotrzeć w nienagannym stanie do punktu docelowego. Przedsiębiorstwo każde zamówienie realizuje zawsze terminowo i w atrakcyjnej cenie, żeby kontrahent był w pełni usatysfakcjonowany dokonaną transakcją.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.artfol.pl/
Dodano: 2021-03-22
Telefon: 44 646 53 12
Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Adres: ODDZIELNA 14
Kod pocztowy: 97-300

Źródła:
https://www.artfol.pl/foliastretch/Podobne Firmy

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk
- Łódź
AUTOMARZEŃ24 SP Z O O
- Konstantynów Łódzki
Agromika Michał Kiciński
- Bedlno