TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAKSkup samochodów kraków


Obecnie sposobów na pozbycie się starego samochodu jest całe mnóstwo. Wiele osób planuje sprzedaż za pośrednictwem internetowych serwisów, jednak nie zawsze jest to dobrym pomysłem, a to ze względu na dużą konkurencję i spore wymagania stawiane przez przyszłych nabywców. Często zwracają oni uwagę na najmniejsze detale, takie jak zabrudzenia, rysy czy wgniecenia. Oznacza to, że posiadacz auta powinien przygotować się do takiego spotkania, co zajmuje czas, a niekiedy też wymaga inwestowania. Ponadto musi spotykać się z potencjalnymi kupującymi oraz odbierać od nich telefony.

Nic więc dziwnego, że niektórzy z nich rozglądają się za innymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest skontaktowanie się z zaufanym skupem aut, czyli firmą, która nabywa pojazdy różnych marek i typów, niezależnie od ich stanu. Wszystko to sprawia, że ich właściciele nie muszą ich naprawiać czy dokładnie czyścić. Przedstawiciele skupu przyglądają się pojazdom klientów, a następnie proponują uczciwe ceny, które są satysfakcjonujące dla każdej ze stron.

Firma świadcząca podobne usługi prezentuje ofertę na witrynie skupsamochodowkrakow.com.pl. Jest to skup samochodów znajdujący się w Krakowie, do którego zgłaszają się posiadacze aut osobowych i dostawczych, busów  oraz wielu innych pojazdów. Propozycja ta jest idealna dla osób, którym kończy się ubezpieczenie OC/AC, ponieważ dzięki niej mogą sporo zaoszczędzić. Do skupu zgłaszają się też klienci potrzebujący szybkiego zastrzyku gotówki, ponieważ otrzymują oni należność finansową jeszcze tego samego dnia, co byłoby niemożliwe w przypadku popularnych w przeszłości komisów.

W skupie można oddać pojazdy powypadkowe, które nie nadają się do dalszej jazdy. Firma ta interesuje się autami:

  • z licznymi usterkami,
  • dostawczymi,
  • zabytkowymi,
  • poleasingowymi.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, przedstawiciel firmy dojeżdża do klienta, dzięki czemu jest w stanie przeprowadzić profesjonalną wycenę i zaproponować uczciwe warunki finansowe. W momencie, gdy auto nie może samodzielnie poruszać się po drogach, wówczas jest zabierane lawetą.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://skupsamochodowkrakow.com.pl/
Dodano: 2021-03-23
Telefon:
Miejscowość: Kielce
Adres: Wojewódzka 3
Kod pocztowy: 25-536

Źródła:
https://skupsamochodowkrakow.com.pl/Autor: Maks SawickiPodobne Firmy

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga
- Końskie
Skypack Maszyny Pakujące
- Kielce
AirFresh Sp. z o.o.
- Kielce