ST AutoST Auto - Ssangyong Bydgoszcz


Poszukując wymarzonego SUV-a dla całej rodziny, warto zainteresować się ofertą znanego dealera samochodowego działającego pod nazwą ST Auto. Siedziba firmy mieści się przy ulicy ks. Jana Schulza 1a na terenie Bydgoszczy. Sprzedawca proponuje pojazdy SsangYong - koreańskiego producenta, który specjalizuje się w tworzeniu designerskich i bardzo pojemnych SUV-ów wyróżniających się przede wszystkim niską ceną w porównaniu do konkurencyjnych modeli o podobnych gabarytach. 

Nowoczesny SUV Rexton 2

Klienci, którzy zakupili właśnie ten model samochodu chwalą sobie przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo jazdy. Trzeba jednak pamiętać, że decydując się na zakup zagranicznego i mało popularnego pojazdu, właściciel może mieć spory problem ze znalezieniem zakładu mechanicznego, który podejmie się naprawy. Właśnie dlatego najlepiej zakupić koreańskiego SUV-a u bydgoskiego dealera, który równocześnie zapewnia kompleksowy serwis samochodu. Na miejscu prowadzony jest bowiem zakład elektromechaniczny, a także stacja kontroli pojazdów, gdzie wykonywane są okresowe badania techniczne oraz wszystkie wymagane przeglądy. 

Klienci zainteresowani kupnem koreańskiego pojazdu powinny zajrzeć na stronę bydgoskiego dealera, aby zapoznać się z prezentowanymi zdjęciami i dodatkowymi informacjami. Następnie dobrze skontaktować się bezpośrednio z pracownikami, aby poznać odpowiedzi na dodatkowe pytania oraz umówić się na jazdę próbną. 

Sprzedaż nowych i używanych aut 

W ofercie dostępne są także samochody innych znanych i cenionych na rynku marek, takich jak m.in. Mercedes, Jagura, Camaro czy Pontiac. Dealer stawia przede wszystkim na prawdziwe unikaty i klasyki, które są cenione w szczególności przez kolekcjonerów ekskluzywnych samochodów osobowych. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość obsługi. Na miejscu można również przeprowadzić szczegółowy przegląd stanu technicznego kupowanego auta - zarówno od bydgoskiego dealera, jak również innego lokalnego sprzedawcy. Mechanicy przedstawią wszystkie ewentualne usterki i oszacują koszty naprawy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.st-auto.pl/
Dodano: 2021-03-17
Telefon: 52 304 51 10
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Ks.Schulza 1a
Kod pocztowy: 85-315

Źródła:
https://www.st-auto.pl/ssang-yong-rexton


Podobne Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
- Bydgoszcz
Trust Bydgoszcz
- Bydgoszcz
Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński
- Bydgoszcz