Agromika Michał KicińskiStarane • Agromika


Pragnąc ochronić uprawy na polach, w sadach i w ogródkach przydomowych przed wieloma czynnikami, warto zajrzeć do sklepu internetowego ze strony opryski.com, który ma w ofercie różne produkty pochodzenia krajowego i zagranicznego. Należy on do większej firmy zajmującej się dystrybucją nawozów, nasion, zapraw, a także środków owado-, grzybo- i chwastobójczych.

Wśród tych ostatnich na uwagę zasługuje Starane - preparat chwastobójczy dostępny tutaj jako koncentrat do sporządzania emulsji wodnej. Stosuje się go nalistnie najlepiej, kiedy chwasty dopiero wzeszły. Doskonale radzi sobie z dwuliściennymi chwastami rocznymi i wieloletnimi. Środek ten jest pobierany przez liście chwastów i przenoszony do korzeni, dzięki czemu powoduje ich powolne zamieranie. Efekty zastosowania tego środka są widoczne już po dwóch, trzech dniach od oprysku.

Jest on szczególnie skuteczny na takie chwasty jak:

  • bieluń dziędzierzawa,
  • gwiazdnica pospolita,
  • koniczyna biała,
  • niezapominajka polna,
  • przytulia czepna,
  • poziewnik szorstki,
  • rdest powojowy,
  • rdest ptasi,
  • szczawie.

Nieco gorzej radzi sobie z gorczycą polną, rdestem ziemno-wodnym, samosiewkami ziemniaka i kilku innymi. Na podanej stronie można znaleźć odpowiednie dawki mieszaniny do oprysków mechanicznych na różne rośliny. Produkt ten można stosować na wiele roślin na polach, użytkach zielonych, a także na trawnikach i murawach.

Wśród preparatów zasługujących na szczególną uwagę są regulatory wzrostu i biostymulatory, które stosowane w odpowiednim czasie sprawią, że rośliny będą lepiej rosły, a owoce będą podobnej wielkości, co ma znaczenie przy klasyfikacji. Oferta sklepu jest niezwykle bogata i na ogół polecane produkty są dostępne w różnych opakowaniach, aby mogli z nich skorzystać zarówno właściciele niewielkich gospodarstw, jak i gospodarstwa wysokotowarowe. Dostępne są tu też środki wspomagające uprawę innych roślin, takich na przykład jak warzywa, krzewy jagodowe czy owocowe.

Mając wątpliwości co do zastosowania lub innych kwestii, zawsze można zwrócić się do personelu sklepu, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://opryski.com
Dodano: 2021-02-20
Telefon: 795 492 446
Miejscowość: Bedlno
Adres: Pniewo 80b
Kod pocztowy: 99-311

Źródła:
https://opryski.com/pl/p/STARANE-333-EC-0%2C5L/950


Podobne Firmy

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk
- Łódź
AUTOMARZEŃ24 SP Z O O
- Konstantynów Łódzki
ARTFOL Sp. z o. o. s.k.
- PIOTRKÓW TRYBUNALSKI